Partnerstwo

Przewiń w dół

Grupa Biznes Polska to właściciel największej w Polsce platformy ogłoszeniowej dla firm skupiającej przetargi publiczne, zapytania ofertowe i zlecenia firm prywatnych. Na przestrzeni 19 lat swojej działalności zdobyła zaufanie ponad 100 000 firm, w tym światowych liderów w swoich branżach.

Misją Grupy Biznes Polska jest szybkie i precyzyjne kojarzenie zamawiających z dostawcami. Zamawiający zyskują większą ilość konkurencyjnych ofert, a dostawcy dostęp do kilku tysięcy szans biznesowych każdego dnia.

Zespół, który pracuje nad realizacją tych założeń składa się z ponad 200 osób, które każdego dnia monitorują dziesiątki tysięcy źródeł informacji oraz obsługują tysiące Klientów z całego kraju. Wszystkie ogłoszenia są moderowane pod kątem wiarygodności oraz klasyfikowane wg. kategorii, branży i terytorium.

Zaplecze techniczne Grupy Biznes Polska składa się z najbardziej zaawansowanego systemu dystrybucji ogłoszeń w Polsce poprzez stronę www, pocztę e-mail oraz aplikację mobilną. Do dyspozycji użytkowników pozostaje zaś blisko 3000 ogłoszeń każdego dnia z prawie 700 branż. Każdy z nich może również bezpłatnie dodać swoje ogłoszenie i zyskać dostęp do tysięcy potencjalnych dostawców.

Grupa BIZNES POLSKA - Wnorowski i wspólnicy sp. j. zawsze dokłada wszelkich starań, aby chronić Firmę i Użytkowników przed nieuprawnionym dostępem, ujawnieniem oraz zniszczeniem informacji znajdujących się w jej posiadaniu. Jako administrator danych osobowych, zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych Użytkownika. Do ochrony danych osobowych przed nieautoryzowanym dostępem, użytkowaniem lub ujawnianiem są używane różne technologie i procedury zabezpieczające. Dostęp do danych osobowych jest udzielany jedynie tym pracownikom, kontrahentom, którzy muszą mieć do nich dostęp, aby przetwarzać je na potrzeby Spółki. Ponadto na mocy umowy są oni zobowiązani do zachowania danych w ścisłej poufności. Więcej informacji znajdą Państwo na portalu - https://www.biznes-polska.pl

12 powodów dlaczego warto skorzystać z oferty Biznes Polska